Wasze intencje, prosby, podziękowania

Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla Nikoli oraz dar potomstwa dla Pawła i Zanety. Bóg zapłać za modlitwę.
Magdalena

O uzdrowienie duszy i serca po rozpadzie relacji, o zdrowię i pomyślność w pracy
Edyta

Proszę o modlitwę w intencjach : O uzdrowienie dla Artura, Mariusza, Wiesława. o potrzebne Łaski i zdrowie dla Ewy, Krystyny, Ryszarda L i M, Joli, Marii i Kasi. Za dusze śp. Marianny, Romana, Franciszka, Stefanii. Za ludzi, których zraniłam. Bóg zapłać
Krystyna

Proszę o modlitwę w intencji Marcina o łaskę nawrócenia. uwolnienia od nałogów, rozwiązania problemów życiowych
Bożena

Bożena

Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Aleksandra o przemianę duchową i w życiu rodzinnym.
Zofia

W intencji Marii i Jarosława o światło Ducha Świętego i o Boże błogosławieństwo dla nich. Aby dobry Bóg Ojciec uleczył ich serca.
Monika

Bardzo proszę o modlitwę dla całej rodziny o jedność, pokój, nawrócenie oraz o niezbędne łaski i opiekę Matki Najświętszej. Serdeczne Bóg zapłać.
Aniela

Aniela

Proszę o pilna modlitwę w intencji pojednania z moja przyjaciółką. nie mamy kontaktu od 9 miesięcy. Źle postępowałam. Żałuje i proszę o przebaczenie. Tylko Bóg może zmienić tę sytuacje.W Twoje ręce Jezu oddaje te sprawę. Ty się tym zajmij.Bóg zapłać za modlitwę.
Marta

Marta

Bardzo dziękuję za modlitwę siostrzyczkom i bardzo proszę o dalszą modlitwę w mojej intencji Danuty o powrót do zdrowia i potrzebne łaski i o powrót do zdrowia dla męża Edwarda i dobre wyniki badań i potrzebne łaski dla niego prosi żona Danuta.
Danuta

Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę. Jesteśmy z rodziną w trudnej sytuacji. Jestem w 8 miesiącu ciąży , miedzy czasie dostaliśmy wypowiedzenie najmu mieszkania. Oraz list zasady , komornik nam grozi , chce nam zabrać wszystko ci mamy. Proszę o modlitwę. O to aby komornik wstrzymał egzekucje, za Panią sędzinę any wznowiła sprawę w sądzisz oraz siły dla mnie, abym to wszystko przetrwała. Błagam, już nie mam siły.
Magda

Boże Miłosierny, błagam pomóż mojej mamie pokonać chorobę. Spraw, żeby żyła. Mama bardzo chce jeszcze zyć , Bóg zaplać za modlitwę
Małgorzata

Małgorzata

PROSZE O MODLITWE DLA DOMU OPIEKI SPOLECZNEJ W CHOJNICACH LESNA 12 ORAZ OBFITE BLOGOSLAWIESTWO DZEKUJE W IMIENiU JEZUSA WOJCIECH NOWACKI
wojciech nowacki

Proszę o modlitwę w intencji Joasi, która urodziła się z niesprawnymi rączkami oraz Jej Rodziców Bóg zapłać
Monika

Sczęść Boże mam na imię ANNA.Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej córki Laury i mojego męża Rfała, córki Aleksandry i syna Dawida- CIĄGLE CHORUJEMY. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich rodziców Andrzeja i Krystyny i moich braci Roberta i Pawła i ich rodzin - oraz siostry Natali- odeszli od Kościoła - są byłymi świadkami Jechowy- obecnie bez wiary. Proszę was Siostry Drogie o modlitwę i pomoc - sami z mężem modlimy się codziennie. Wszystkiego Dobrego Dla Was Bóg Zapłać.
ANNA

Proszę o modlitwę w intencji przyszłości mojej rodziny, o pewną przyszłość, jedność, pokonanie problemów zawodowych i finansowych, zdrowie i siły, o przyszłość dla Izy i Roberta, o nawrócenie Wacława i nie krzywdzenie rodziny
Beata

Proszę o modlitwę w intencji Eweliny i Marcina, o uzdrowienie zranien serc i otwarcie sie na miłość, o wypełnienie sie Woli Bożej wzgledem nas, o łaskę szczęśliwego założenia rodziny. Bóg zapłać dziękuję Ewelina
Ewelina

Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Oskara, który uczy sie do matury. O potrzebne łaski i dary Ducha Šw. dla niego. Aby sie nie poddawał i żył nadzieją, ze będzie dobrze. Aby ta nauka była dla niego z pożytkiem doczesnym i wiecznym. Bóg zapłać. Monika mama
Monika

Proszę o szczęśliwą radioterapię dla Pauliny bez skutków ubocznych i o trwałe i całkowite uzdrowienie jej .proszę o modlitwe.
Mama

Mama

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Piszę z błaganiem o modlitwę za moją córkę Oliwię właśnie dowiedziałam się żę jest w związku homoseksualnym Serdecznie dziękuję zrozpaczona matka
Lucyna

Proszę o modlitwe za ciocię chorą na raka płuc i o córeczkę,aby ustąpiły lęki.Bóg zapłać

Ewelina

Drogie Siostry, Proszę Was bardzo o modlitwę za brata Łukasza, ma lat 31, nie potrafi się utrzymać w pracy, ma problemy z komunikacją, zapija się bardzo często, nabrał ogromną ilość długów powyżej 150 tyś złotych z wielu różnych placówek, roztrwonił te pieniądze i nie ma zamiaru spłacać. Mieszka z rodzicami,którzy są na emeryturach, nie chce wogóle im pomagać w pracach domowych, kiedyś też leczył się u psychologa, ale przerwał leczenie. Dziękuje serdecznie, Szczęść Boże, Ewa z Torunia
Ewa

Prosze o modlitwe w intencji mojej przelozonej z pracy, ktora bardzo zle traktuje swoich pracownikow.
Maria

Maria

lucyna

Proszę o modlitwę za syna o uwolnienie go z depresji, lęków, nerwicy.
matka

Proszę o modlitwę za syna o uwolnienie go z depresji, lęków, nerwicy.
matka

Bardzo proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla Ireneusza. Bóg zapłać
Danuta

Jezu proszę chroń Patrycję i jej dzieci,
Magdalena

O odbudowanie relacji z Angeliką, pojednanie żebyśmy znowu umiały że sobą rozmawiać a wszystkie przeszkody które pojawiły się między nami zostały usunięte
Edyta

Proszę Was siostry o modlitwę abym spotkał miłość swego życia i rozwiązał problemy finansowe abym był w końcu szczęśliwy.
Grzegorz

Grzegorz

Proszę o zdrowie dla mnie i spokój serca, o odpowiedniego partnera dla mnie z którym stworzę stały związek i będziemy mogli mieć zdrowe dzieci
Magda

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałabym prosić o modlitwę w intencji moich zmarłych rodziców Aleksandrę i Lucjana.Bóg zapłać.
Elżbieta

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałabym prosić o modlitwę w intencji mojego syna Krystiana(17 lat),który jutro ma wizytę u lekarza w godzinach 14-15,aby potwierdzić lub wykluczyć nowotwór.Proszę o modlitwę o dobrego lekarza,trafną diagnozę i siłę dla nas oraz naszego dziecka. Bóg zapłać.
Oksana