Main Content

Wasze intencje, prosby, podziękowania

Proszę o modlitwę za mnie i za lekarzy w czasie operacji od 15.05.2017 Bóg zapłać Augusta Anna
augusta

Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców o uwolnienie dla mojego ojca i o łaskę przetrwania dla mojej matki Serdeczna Bóg Zapłać za modlitwę Jola
Jolanta Maria

Dziekuje i prosze o dobrego meza rozwiazanie trudnych spraw
Monika

Prosze o modlitwe blagalno-dziekczynna,o milosierdzie Boze dla Ojca Daniela Galusa,Abp Waclawa Depo i o przywrócenie Wspolnoty MiMJ do pełnego funkcjonowania. ,,Dla Jego bolesnej męki,miej miłosierdzie dla nas i całego Świata" JEZU UFAM TOBIE! Jesli mozesz,prosze podaj dalej. Bog zaplac. Sylwia.
Sylwia

Szczęść Boże Proszę o modlitwę za moje dzieci i za mnie o dobre zdrowie , naukę pracę i w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej . Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski Bóg zapłać
Andzelika

Szczęść Boże, Zwracam się z prośbą o modlitwę za teścia Jana, który doznał udaru mózgu o powrót do zdrowia oraz proszę w intencji jego żony by w tak trudnych chwilach nie traciła wiary i proszę o siły dla niej. Druga prośba dotyczy mojego męża, który od kilku miesięcy poszukuje pracy bez rezultatu. Ojcze Niebieski czuwaj nad nim i pomóż mu w tych ciężkich chwilach dla niego. Proszę o modlitwę
Anna

Proszę o modlitwę o wyratowanie mojego syna z trudnej sytuacji, o szczęśliwy związek z Anetą, o zdrowie dla mamy i dla mnie. Dziękuję Ci Boże za wszystko co nam dałeś, Bóg zapłać za modlitwę
małgorzata

Bardzo proszę o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia mojej mamy Anny z choroby nowotworowej aby leki zaczeły działać. o dary Ducha Św. dla lekarzy którzy się nią zajmują żeby ją wyleczyli. prosi z całego serca Monika
Monika

Proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia Izabeli Bronakowskiej, mamy mojej dziewczyny. By mogła wrócić do domu i żyć normalnie. Bóg zapłać.
Emil

Jezu Miłosierny dla Ciebie wszystko jest możliwe dlatego za wstawiennictwem Św. Judy Tadeusza i Św. Siostry Faustyny proszę Cię o łaskę regeneracji wątroby u mojego męża Marcina, aby nie miał marskości wątroby i nie postępowało u niego jej zwłóknienie, o zmniejszenie u niego kwasu moczowego oraz dar remisji choroby nerek i żeby Marcin nie miał żylaków przełyku. Jezu ufam Tobie
Magdalena

W intencji chorej Babci o ulgę w cierpieniu z prośbą o zdrowie.
Ania

Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mojej mamy Elżbiety chorej na nowotwór.Bóg zapłać
S.Damaris

Proszę o Boże Błogosławieństwo i opiekę Mateńki Najświętszej nad związkiem Magdy i Rafała. Niech się w nas wypełnia Wola Boża i zwycięża miłość. Tobie Panie Jezu i Maryjo zawierzam ten związek zaprowadźcie nas do małżeństwa jeśli jet nam to pisane.
Magda

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Prosze Siostry o modlitwe o Milosierdzie Boze dla mojego kolegi z pracy, Frederika, ktory jest w fazie terminalnej choroby nowotworowej.
Marta

Błagam o modlitwę w intencji aby mój mąż Piotr i syn Paweł znaleźli pracę. Proszę aby dobry Bóg błogosławił naszej rodzinie.
Barbara

Proszę o modlitwę w mojej intencji: o wsparcie Ducha Świętego, otwartość umysłu i mądrość na czas egzaminów. Bóg zapłać!
Maria

Proszę o modlitwę za Magdalenę,Tomasza,Stefanie i Jana o dar Ducha Św.by przyjmowali Słowo Boże do serca,by wydało obfity plon,żyło w nich i przyczyniło się do ich zbawienia. Bóg zapłać.
Magdalena

Proszę o modlitwę za Andreja,Mateusza,Łukasza,Michała i Marcela o dar Ducha Św.by przyjmowali Słowo Boże do serca,by wydało obfity plon,żyło w nich i przyczyniło się do ich zbawienia. Bóg zapłać.
Magdalena

Kochane Siostry, Proszę wyproście u naszego Pana łaskę ponownej miłości i zaufania wobec mnie Renaty. Aby otworzyło się jej serca i wróciły uczucia którymi mnie obdarzyła a wygasły przez moje zaniedbanie i zawód którego przeze mnie doświadczyła. Proszę Was o modlitwę za nas i o umocnienie w wierze oraz poprawę naszych relacji. Dziękuje Wam z całego serca, Bóg zapłać
Krzysztof

Proszę o zdrowie dla mojej mamy, która dziś miała operację. Proszę by Pan Bóg był z mamą przez ten trudny czas, by uzdrowił mamę, aby jak najszybciej wyzdrowiała i nabrała sił by mogła powrócić do domu, gdyż cała rodzina czeka na mamę, bez niej nie wyobrażamy sobie życia, jest dla nas wszystkim. Mama zawsze na pomagała kiedy nas coś trapiło i byliśmy chorzy. Proszę by mama wyzdrowiała i nabrała, aby Pan Bóg napełnił mamę swoim pokojem i obdarzył ją swoim miłosierdziem. Proszę o pomoc...
Kacper

o dobrą pracę dla Kingi i Aldony, o uczciwego pracodawcę, o doświadczenie Miłosierdzia Bożego w życiu Aldony
Kinga

Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie się jego bardzo trudnych spraw osobistych oraz o nadzieję i mądrość serca.
Anna

Szczęść Boże! Zwracam się z prośbą o modlitwę w intencji uzdrowiena mojego małżeństwa, o miłość, wierność i uczciwość w moim małżeństwie i uzdrowienie duchowe i fizyczne mojego męża Jerzego.
Emilia

Bardzo proszę o modlitwę za Bartusia - chłopca z Zespołem Downa, który niedługo pójdzie do pierwszej klasy. Niech Bóg otacza go swoją miłością i zdrowiem, a Matka Boska opieką na każdy dzień.
Paulina

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Pauliny i Ernesta. Aby nad ich miłością i czystością serc czuwał Bóg Ojciec. Niech ma ich w swojej opiece w drodze ku małżeństwu, wiecznej miłości. Niech dopomaga im w wierze i wzajemnej miłości. Oraz niech otacza ich zdrowiem i potrzebnymi łaskami.
Paulina

Proszę o modlitwę o łaskę założenia rodziny dla Marty i Marcina oraz Karoliny i Macieja, o łaskę uzdrowienia dla Marty, o łaskę przemiany serca dla Marcina. O wszelkie potrzebne łaski dla Adama, Moniki, Agnieszki, Adrianny, Wojciecha. Bóg zapłać!
Marta

Dzięki Waszej modlitwie w tym roku do rąk wiernych trafiło prawie 9000 Traktatów o doskonałym nabożeństwie do NMP św Ludwika. Prosimy o dalszą modlitwę.O jedność,mądrość i pokorę dla nas.O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu.O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą oraz o opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa.Bóg zapłać Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.
przemek

Proszę o zycie bez raka, spokoj, milosc i wygraną w sadzie za cierpienia Anna
ANNA

witam nazywam sie roman mam34 lata bardzo prosze siostry o modlitwe za mnie i za izabele..by dobry Pan Bog pomogł nam..pokonac wszystkie trudnośći i jesli jest to jego najswietsza wola bysmy kiedys ułożyli wszystkie sprawy i byli rodzina.
Roman

Szczęść Boże .Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mojego syna Patryka i opiekę Bożą na dlaszej drodze życia. Bóg zapłać
Agnieszka

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia syna Miłosza z jego choroby, żeby mógł cieszyć się pełnią zdrowia.
Monika

Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, prosimy o ponowny cud rodzicielstwa dla nas. Dziękujemy również za dar, jakim jest nasz Synek. Karolina i Grzegorz.
Karolina

Panie Jezu proszę Ciebie przez twoje miłosierdzie i Mamę Maryję o wszelkie łaski i błogosławieństwo, a szczególnie nawrócenie, żywą wiarę i posłuszeństwo Tobie dla Zbyszka, Marcina, Pawła, Piotra, Taty, Mamy,Natalki, Maćka, Sebastiana, Oli, Ani, Roberta, Adama Magdaleny, Krystyny, Marioli, Krzyśka, Kamila, Marcina Justyny, Jarka, Cicoi Basi, Huberta Mamy,Doroty, Dawiada, Krzyśka Sary, Hammada Syna Kaźmierza i Mamy Kamila dla mnie. Oraz wszystkich osób z nami związanych szczególnie tych które zraniliśmy i które nas zraniły. dziękuję
Michał

Proszę o modlitwę za mnie zdaje maturę w tym roku abym ją zdała o dary Ducha świętego na czas egzaminów.
Justyna

Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Piotra , który porzucił rodzinę i nie kontaktuje się z synami od 4 miesięcy Bóg zapłać
Małgorzata

Prosze o modlitwe za mnie i za meza aby Bog dal nam sile po utracie nienarodOnego dziecka, prosze takze o to aby Bog dal nam szanse na kolejne poczecie dzieciatka I abym urodIla zdrowe dziecko.
Marta

PROSZE O MODLITWE ZA DUSZE IRENEUSZA KASZYCA I ROBERTA MALYSZ-BÓG ZAPŁAC
KRZYSZTOF

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki, by pokonala niesmialosc i wszystkie leki by spotkała na swojej drodze życzliwych ludzi, którzy zostaną jej przyjaciółmi, by nigdy nie była samotna i wreszcie uwierzyła w sobie. Bardzo potrzebujemy tej modlitwy obie. Bóg zapłać.
ania

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej mojego męża Marka. Bóg zapłać!
Małgorzata

Proszę o modlitwe wstawienniczą o cud uzdrowienia Mamy z choroby Parkinsona prosz córka. Z góry dziękuje.
agata